logo-staring

Het Staring College feliciteert alle geslaagden

 

Diploma-uitreiking

 Locatie B: vmbo-gl  - woensdag 5 juli, aanvang 18.00 uur
     
 Aula locatie H:  vmbo bb-kb  - woensdag 5 juli, aanvang 20.00 uur
     
 Gudulakerk Lochem:  mavo  - donderdag 6 juli, aanvang 16.00 uur
   havo  - donderdag 6 juli, aanvang 18.00 uur
   vwo  - donderdag 6 juli, aanvang 20.00 uur

vmbo-bb mavo havo atheneum
Nadia Bouganon Willem Aalderink Tessa van Beek Wouter-Bas ten Berge
Fleur Eggink Brontë van der Beek Janneke van den Bersselaar Joris van den Biggelaar
Jordi Heinen Jeroen Beldman Ruben Besten Nick Bongers
Amber van de Kolk Annemare Beltman Marinka Beumer Emma Braakhekke
Anne Kurk Emma Beltman Annabel Boers Britt Brouwers
Kaylee Meijer Dina Berkani Thijs Bolink Femke Brummelhuis
Eline Oltvoort Youri Blankenberg Lars Boonk Tom Busink
Jelke Rinders Koen Bongaarts Amin Boulhrir Rutger Carelse
Berni Roenhorst Jette Böning Colin Bouwhuis Karima Chamlal
Jochem Rossel Rick Bouwhuis Sanne ter Braak Tom van Duren
Bente Schilderinck Linde Dibbelink Kai Brookhuis Karlien Eijsker
Lisa Schilderinck Ilse Diepenbroek Yorick van Bruggen Marjolein Essink
Davy Smeenge Siep Dovermann Michelle Bruinshorst Lars Essink
Sharon Udink Stan Eertink Bryan Brummelman Xander Gelink *
Bahar Üzümcü Amar El Masri Teun te Bulte Iris de Graaf *
Dagmara Zuryn Kyra Elschot Tjerk Carelse Lisa de Graaf
vmbo-kb Tieme Ernst Niels Daalwijk Esmé Hannan
Tess Arts Thymen Faas Nadine Damen Max Hommes
Britney Berentsen Thijs Fentsahm Ilias Dkhissi Jarno Hoogebeen
Teddy Bijleveld Lizzy Griemelink Dennis Driessen Jorien Kempers
Niek Bikkel Dylan Grieving Chiel Egers Ilse van Kessel
Beaudi Blanksma Sander de Haan Leon Eggink Max Klein Beekman
Tim Boers Guusje ter Haar Thomas Enzerink Anneloes klein Nulent
Jarno Bouwman Ruth Harmens Nina Ernst Frank Kok
Manon Dieperink Anne May van Heemstra Marit Florijn Imre Korpadi
Maud Dimmendaal Minoe Heijenk Wouter Fortuin Torben Lammerdink
Lique Elschot Sem Heurneman Marit Garritsen Lowie Leferink
Mart ten Elshof Nienke Hietland Lotte Gilbers Jelse Lenselink
Jordi Greutink Joëlle Hilhorst Maaike Gilbers Youri Markink
Rick Gunsing Annick van Houten Robin de Graaf Jet Mensinga
Sven Haarman Roos-Marijn Hoytink Eline Groot Wesseldijk Tom Meutstege
Rik Harkink Eva Israël Ivo Harmens Lotte Ottens
Jesper Hengstman Thomas Jager Vera van Helden Luuk Philipsen
Siebren Hilhorst Benthe Janssen Jet Hollander Friso Pladet
Kirsten Hissink Diede Jelier Fady Ibrahim Victor Prakke
Bram Klein Beekman Kevin Jonker Laura Jager Gideon Prakke
Stef Klein Kranenbarg Faye Jonkman Birgitt Jansen Ashley Rhebergen
Jurre Kuiper Thomas Kaemingk Lotte Jansen Nienke Rook
Jonas Liebrand Wieke Kerperien * Annemart Janssen Ilse van der Scheer
Rob Luesink Fleur Kettelarij Manon Kapers Lobke Schutte
Wiebe Lusink Maureen Klein Kranenbarg Tim Kerkemeijer Sangavi Sivananthan
Max Olde Olthof Roy Klein Polsvoort Jelle Klein Hulse Tara Stadens
Lee-Ann ten Pas Kyara Kleine Anouk Klein Kranenbarg Wiege Statius Muller
Sander Pasman Rens van der Knoop Fleur Kleine Schaars Carly Stegeman
Thom Peters Mike Koeslag Daphne Klinkhamer Tessa Vredeveld
Trijntje Pietersen Olle van de Kolk Jesse Klomp Feike de Vries
Victoria Roodhart Lisa Kranenberg Lotte Kogelman Geanne Welbergen
Maarten Rutjes Tara Kuiper Guus Krabbenborg Anne Westerink
Lisa Schouten Eva Küpers Janine Krans Britt Wezinkhof
Damey Segveld Wail Laamimache Koen Kreunen Fleur Zomer
Jasper Selles Sem Luesink Nicole Krijger gymnasium
Trude Spaanderman Noa Nijland Jan Lai Benjamin Bisperink
Teije van Tuil Niek Nijland Julia Leever Gina Boting
Amber Veldhuis Isabel Oskam Mirte Leunk Marissa Burggraaff
Daan Visser Dennis Pardijs Nienke Lievestro Wout Dijkstra
Robbin Vroom Lars Peters Ian Lourens Linde Echternach
Merel van der Wal Oumaima Rafai Nina Luitse Sabine van Engbrink
Marijn Welmerink Kelly Rekers Emma Mager Paul van Gijssel
Tieme van Wessel Lisanne Roes Berend Morsink Femke de Greef
Mats Wiegerinck Matt Stegeman Martje Nieuwenhuis Edwin Jager
Ties Witteveen Tijmen Stegers Fay Nijenhuis Saskia Koeleman
Mirthe Wopereis Maaike Straver Lieke Nijenhuis Niek van der Kuijl
vmbo-gl Sylven Teunissen Soraya Nijman Nadieh Ligtenberg
Chloë Bartelds Abi Tharmalingam Amal Nounouh Stijn Lijnsvelt
Sven Beerten Luuk Timmermans Eva Nummerdor Judith van Lookeren Campagne
Dian Bergsma Gijs Tromp Bjorn Oonk Thomas Luchies
Sanne Bleumink Sten Udo Jennifer Oosterholt Mieke Mogezomp *
Damian Daalwijk Özlem Üstündag Ruben Ordelman Mert Özdemir
Jorrit ten Dam Robin van Velzen Niels Oudenampsen Kim Roelofsen
Floor ten Elzen Pien Verkerk Steffie Peters Corine Rouwenhorst *
Pien Floors Alieke van de Visger Zoë Pompe Tama Schreurs *
Isa Groot Zevert Robin Visschers Rico Rappard Anne Semmelink
Lina Groot Zevert Emma Voortman Lieke Roekevisch Pavalya Sivananthan
Esmee Gunnewijk Jelke Vrielink Rens Roekevisch Loes Somhorst
Victoria Hu Ilse van der Weg Loek Römer Duncan Stern
Rick Kappert Wout Wehning Willem van Rossum Emma Treijtel
Mart Kappert Sam Wentink Sharanjan Satkunarajah Roseanne Trijsburg
Mies Kok Pien Wesseldijk Roy Scheggetman Esther Voortman *
Anne Lankveld Daniël Willekes Daan Schellekens Esmee Vrielink
Marlou Leusink Christel Wissink Luuk Schepers Bas Wensink *
Joris te Lintelo Stan ter Woerds Steven Schuurmans Daniek Wesselink
Kayleigh Margaroli Romy van der Worp Nikita Seesink Floor Wijnen
Boas Meutstege Marc Zomer Nicky Span Meike van der Zee
Cas Oonk Joppe Zweverink Koen Sterenborg
Lieke Roelofsen Lisa van Zwieten Tamara Stern * cum laude geslaagd
Nieké Ribbers Vincent Stokkink
Lynn Ribbers * cum laude geslaagd Anne Stroo
Luuk van Rooden Simon Tenhagen
Sharon Schuilenborg Britt Textor
Fleur Schutte Stan Toorneman
Inge Stapelbroek Thomas Tragter
Jarno Stapelbroek Jesse Tragter
Janne Tammel Felix Venderbosch
Sem Vermaase Femke Venema
Bart Walvoort Wouter Versteeg
Margo Wildenborg Daan Voltman
Niek te Winkel Ilse Wegdam
Evanne Welling
Lotte van Wessel
Robin van Westerhuis
Jelle Wilgenhof
Amber Wopereis



Disclaimer | Sitemap | | Contact | GroupWise

Volg ons ook!